Motion Design & Movies & CGI

 

Nasza oferta została przygotowana by móc dostarczać produkty z najwyższej półki, a zarazem kreować nowe trendy z zakresu oprawy wizualnej w nadchodzących wydarzeniach. Oferta z zakresu Motion Design niesie ze sobą nowe możliwości brandingu i szeroko rozumianej oprawy wizualnej imprez, a także możliwość przygotowania show audiowizualnego na specjalne okazje.

 

VIDEO MAPPING

Jesteśmy jedną z niewielu firm, która może przygotować specjalnie dla Was oprawę w oparciu o technologię Video Mapping. Polega ona na odpowiednim wykorzystaniu naturalnej architektury i wypukłości brył w celu stworzenia nowego punktu odniesienia. Na strukturze wyświetlane są dedykowane animacje, które tworzą zbiór efektownych pokazów wizualnych.

 

MOVIES

Zajmujemy się produkcją video spotów reklamowych, imprez firmowych, wydarzeń specjalnych na potrzeby dokumentacji wewnętrznej, internetu i telewizji.

 

STREAMING

Dodatkowo oferujemy rejestrację, streaming, transmisję online, obsługę fotograficzną oraz wielokamerową obsługę konferencji, koncertów, seminariów, szkoleń.