Eventy

  • Konferencje i gale
  • Kompleksowa organizacja gal i konferencji począwszy od perfekcyjnego rozplanowania wydarzenia, realizacji do koordynacji finału uroczystości. W podstawowym zakresie naszych zadań znajduje się: dobór miejsca wydarzenia, opracowanie koncepcji i scenariusza, działania z zakresu techniki scenicznej, obsługa recepcji, przygotowanie materiałów reklamowych, opracowanie elementów identyfikacji wizualnej, opracowanie materiałów multimedialnych oraz rejestracja materiałów audio-video wraz z profesjonalnym montażem.
  • Akcje samplingowe i roadshows
  • Nasze akcje nigdy nie są zwykłym samplingiem. Piloci to przede wszystkim stała lista podwykonawców i koordynatorów, którzy stanowią przebojowy zespół animatorów. Strefy produktowe naszych klientów można znaleźć na terenie całej Polski, w kilku lokalizacjach jednocześnie – targi, festiwale, niestandardowe miejsca w przestrzeni publicznej. Otrzymując od nas próbkę produktu zawsze zostaniesz mile zaskoczony.
  • Pikniki i imprezy integracyjne
  • Nasze imprezy rozkręca wyszkolony team animatorów. W zespole zawsze znajdą się osoby uzdolnione artystycznie oraz konferansjerzy doświadczeni w przeprowadzaniu konkursów oraz zabaw typu teambuilding. Nasz program integracyjny skierowany jest zarówno dla najmłodszych, młodzieży, a także dorosłych uczestników. Uśmiechnięte, umalowane twarze to znak, że gdzieś w okolicy pojawili się Piloci! Pracujemy wyłącznie na sprawdzonym sprzęcie z atestami oraz własnym sprzęcie multimedialnym oraz nagłośnieniowym.